17 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 17 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burçlar

 

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
17 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Koç Burcu

İyi tanıdığınız birinin sizden bir şey sakladığını öğrenebilirsiniz, ama öyle olsa bile, düşündüğünüz nedenlerden dolayı olmayabilir.
Zamanı doğru olduğunda sizi şaşırtmak için , sürpriz yapmak amacıyla sizden saklanılmış olabilir. Ön yargılı olmadan , sonuçları bekleyin.
Paylaşılan değerler ya da farklı olanlara saygı duyulması nedeniyle, hayatınızdaki bir ortak ya da önemli bir kişiyle anlaşabilirsiniz.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Boğa Burcu

Çevrenizi güzelleştirmek veya ilişkilerinizi güçlendirmek için mükemmel bir pozisyondasınız. Çalışma ilişkilerine dengeyi geri yüklemek odak
noktası olabilir. Evinizde ve işinizde hayatınızı biraz daha konforlu hale getirmenin yollarını bulabilirsiniz.Sorumluluklarınızı yeni bir
anlayışa kavuşturuyorsunuz ama mevcut gündeminizle nasıl başa çıkılacağı konusunda kafanız karışıyor.

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma İkizler Burcu

Başkalarını kendi amaçları doğrultusunda desteklemek, kendiniz için çalışmaktan daha cazip gelebilir, birilerinin faydalanabileceği bir fedakârlık yapabilirsiniz.
Bununla birlikte, bu aynı zamanda kendi hayallerinizi düşünmek ve başarmak istediğiniz şeyleri netleştirmek için iyi bir zaman olabilir. Merkür retrosunun son günlerindeyiz , etkileri daha fazla olabilir , iletişimde bazı zorluklar çıkabilir , üstünde durmayın geçici olacaktır.

 

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Yengeç Burcu

Sevgi dolu konuşmalar ve özlemler için ilahi bir enerji var ve bu özellikle dostları ve aileyi ya da ev hayatını hoş bir şekilde birleştirmek için geçerli.
Mutluluk, içeriden geldiği için doğal ve kolaydır.Önümüzdeki günler sizler için epey hareketli geçecek , alışveriş , evinize veya kendnize bazı harcamalar var .
Para ile ilgili sorunları hallediyorsunuz.Bu akşam arkadaşlarla bir araya gelmek için uygun zaman olabilir.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Aslan Burcu

Ruh haliniz artık yürekten huzur veriyor, böylece özellikle problemlere karşı hoşgörülü davranıyorsunuz.Bugün hayal gücünüz ile özellikle işinizde veya projelerinizde yaratıcı olabilirsiniz.Havadaki enerji, hedeflere ulaşma ve başarıya ulaşmanın dinamik yollarını vurguluyor. Pasif veya cesareti az olan diğer insanları anlamanız zor olabilir.Başkalarının motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Başak Burcu

Yaşamın bugün size ilham vermesine izin verin, ancak yeni fikirlere dikkat ederken, iletişim ve yönlerinizde biraz daha dikkatli olun. Para kazanmak, harcama yapmak ya da ayırmak, değerli eşyalara dikkat etmek ve bolluk hissi için iyi bir enerji var.Merkür 12. evinizde artık durağan. Özellikle geçmişinizle ilgili şeyleri anlamak için derin bir analiz yapabilirsiniz.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Terazi Burcu

İyi tanıdığın birinin bazı sorunları olabilir ve görünüşte biraz rahatlamaya ihtiyacı var. Onu sakinleştirmeniz ve rahatlamasını sağlamanız gerekebilir. Çevreniz ile iletişiminizde , iletişim becerileriniz onları en olumlu şekilde etkilemek için ek fırsatlar sunacaktır.Son bir kaç ay içinde yaptığınız tüm zorlu işlerin artık para kazandığını görebilirsiniz.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Akrep Burcu

Çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak ve başkalarıyla zaman geçirmek için yaratıcı yollar bulmak için mükemmel enerji yanınızda. Karşı koyamayacağınız çok cazip olabilecek eğlenceli davetler alabilirsiniz.Merkür durağan pozisyonda , ve neye ve nasıl iletişim kurduğunuza dikkat etmek isteyebilirsiniz.Geçmiş
ile alakalı bir şeyi hatırlayabilir , bir kariyer meselesinde yaşadığınız olayların sebebini şimdi fark edebilirsiniz.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Yay Burcu

Ekstra enerji, organizasyon becerilerinizi tamamlayacak ve neredeyse her şeyi ele almak için mükemmel bir gündesiniz.Hiç kullanmadığınız şeylerden kurtulun.
Kişisel çekiciliğiniz ile yeni insanları hayatınıza çekebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuşmalar yararlı olabilir, belki de bir duruma yeni bir ışık aktarabilir.
Sevdiğiniz biriyle para harcamanız için bir fırsat da var.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Oğlak Burcu

Bugün birisine arabuluculuk ya da danışmanlık yapmak için pozisyonda olabilirsiniz. Özellikle işle ilgili her şeyle ilgili olarak yenilenmiş bir enerji ve daha taze bir bakış açısı getirebilirsiniz.Herhangi bir görevi hızlıca halledebileceğinizden emin olun. Üzerinde çalıştığınız projede ,kısa sürede size kendinizi gösterecek ve üstlerinizin ,çevrenizin beğenilerini alacaksınız, bu da sizler için gerçek bir rahatlama olabilir.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Kova Burcu

Bugün sorunlara rahat çözümler bulmak için iyi bir pozisyondasınız ve hoş bir mesaj gelebilir ya da sizi kolayca rahatlatacak bir konuşma yapılabilir.Çalışmanız için tekrar bir tutku hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, daha önce yapmadığınız bazı yeni konular veya görevlerin verilmesi olabilir.Bugün çok yaratıcı ve iddialı hissedebilirsiniz, gerekli beceri veya deneyime sahip olmasanız bile, bu öğrenme eğrisi aslında çok eğlenceli olabilir.

 

 

 

17 Ağustos 2018 Cuma Balık Burcu

Bu gün maddi konularda ,şansınız olabilir ve gelecekteki mali güvenliğinizi etkileyebilecek bazı bankacılık konularında başarılı bağlantılar yapabilirsiniz.
Bugün süper hissediyorsanız şaşırmayın .Değişen enerji ile yenilenen bir güce ve motivasyona sahip olacaksınız. Bir projeye veya işe ikinci bir bakış atmak için iyi bir pozisyondasınız.Bugün hem sezgisel hem de beceriklisiniz.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir