BurçlarGenel

16 Mayıs 2017 Salı Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde çevrenizde bulunan insanlarla kuracağınız sözel iletişim sırasında son derece olumlu ifadeler kullanabilirsiniz ve insanların sizden yana olmalarını sağlayabilirsiniz. Bugün yapacağınız yolculuklarda, örneğin araç kullanırken çok dikkatli olmalı, hızınızı kontrol altında tutmalısınız. Diğer bir taraftan bugün son derece yardımsever davranışlar içerisinde olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sayede hem yakın dostlarınıza imkanlarınızın el verdiği ölçüde yardımcı olabilirsiniz, hem bu dostlarınızın sizi takdir etmelerini sağlayabilirsiniz, hem de bu dostlarınızın sizden yana düşünmelerini sağlayabilirsiniz. Bugün özellikle sabah saatlerinde çalışma hayatınız ve genel olarak sizi ilgilendire konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Çünkü bugün sizin için verimli bir şekilde çalışmak ve sağlıklı bir şekilde yaşamak son derece önemli olacaktır. 16 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Boğa Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde günlük hayat içerisinde çevrenizde bulunan insanlarla yapacağınız görüşmelerde son derece başarılı olabilirsiniz. Bugün hakkında bilgi sahibi olmadığınız konularda bu alanlarda uzman olan kişilerin görüşlerini ve yardımlarını alabilirsiniz. Eğer bugün böyle bir bilgi alma faaliyetinde bulunmayı düşünüyorsanız bunu yaparken bilgi sahibi kişilerle birebir iletişime geçmeye ve araya başka kişileri sokmamaya gayret etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya, özellikle de henüz yeni tanışmış olduğunuz insanlara hayatınız hakkında fazla bir şey anlatmamaya özen göstermelisiniz. Eğer bugün çevrenizde bulunan bazı insanlar sizin çıkarlarınıza ters düşen birtakım davranışlarda bulunurlarsa sadece nazik olmak adına bu davranışlara karşı tepkisiz kalmamalısınız. Gerekli yerlerde sesinizi çıkarmayı bilmelisiniz. 16 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili İkizler Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde zihninizde kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek sizin için son derece önemli olacaktır. Bu nedenle hiçbir şey hayallerinizi gerçekleştirmekte geri durmanıza sebep olamayacaktır. Dolayısıyla bugün risk almaktan da fazla çekinmeyeceksiniz. Ancak bugün zaman zaman dikkatinizin dağılması oldukça mümkündür. Dolayısıyla bu durumun bilincinde olarak enerjinizi doğru yönde kullanmaya özen göstermelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatlerinde kendinizi güvende hissetmeye oldukça fazla önem vereceksiniz. Bu nedenle karşınıza çıkan her durumu enine boyuna inceleyebilirsiniz. Çünkü siz bir yandan tekdüze bir hayat yaşamak istemiyorsunuz, bir yandan da geleceğinizi mutlaka güvence altında tutmak istiyorsunuz. Bu nedenle kararlarınızı hayata geçirmemeyi bir seçenek olarak kabul edemiyorsunuz. 16 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yengeç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde günlük hayatınız içerisinde gerçekleştireceğiniz fiziksel aktivitelerinizde mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Bir anlık dikkatsizlik sonucu kendinizi fiziksel olarak yaralamanız söz konusu olabilir. Dolayısıyla özellikle spor yaparken ve buna benzer fiziksel aktivitelerde bulunurken kendinizi zorlamamaya ve tehlikeye atmamaya dikkat etmelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün çevrenizde bulunan bazı insanların birtakım sorumsuzca hareketlerinden dolayı zor durumda kalabilirsiniz. Bundan dolayı kendinizi savunmanız gerekebilir. Bugün hedeflerinizi, düşüncelerinizi ve isteklerinizi son derece titiz ve pratik bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Çünkü artık istediğiniz bir şeylerin olmasını arzuluyorsunuz. Ancak bugün siz kendinizi ifade etmeye çalışırken sizin kendinizi ifade etmenize engel olmaya çalışabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. 16 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde dostlarınızla ve sevdiğiniz kişilerle olan iletişiminiz son derece yoğun ve önemli olacaktır. Bugün sevdiğiniz bir kişiye onun için önemli olan bir gününde oldukça büyük bir yardımınız dokunabilir. Bugün bu kişiye onun bilgi sahibi olmadığı ancak sizin hem bilgi hem de deneyim sahibi olduğunuz bir alanda yardımcı olabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Böylece hem tecrübelerinizi değerlendirebileceğiniz oldukça faydalı bir alan bulmuş olursunuz hem de yardım ettiğiniz kişinin takdirini ve beğenisini kazanmış olursunuz. Bugün özellikle sabah saatlerinde maddi konularda mümkün olduğunca titiz, pratik ve kendinizden emin bir şekilde hareket etmeli ve elinizde bulunan maddi kazançlarınızı en verimli ve en iyi şekilde değerlendirmeye gayret etmelisiniz. Çünkü aksi takdirde sadece maddi konulardan ötürü başka insanlarla problem yaşayabilirsiniz. 16 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Başak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde gün içerisinde iyi bir planlama yapmanız durumunda kendinizi oldukça güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ancak bunun için diğer bir yandan da kendinize güven duymanız ve bazı konularda kendinizle yüzleşmekten kaçınmamanız gerekmektedir. Çünkü zaman zaman bazı problemleri çözmek için yapmanız gereken tek şey kendi iç dünyanızla temasa geçmektir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün özellikle sabah saatlerinden itibaren romantik ilişkinizde sevdiğiniz kişiye kendinizi gerçekçi bir şekilde ifade etmeye çalışacaksınız. Çünkü aksi takdirde romantik ilişkinizde yaşanabilecek yanlış anlaşılmalar olabilir ve siz Başak Burçları olarak bu yanlış anlaşılma durumlarından hiç hoşlanmıyorsunuz. Dolayısıyla görüşleriniz ve fikirleriniz her ne olursa olsun bunları birebir ortaya koyacaksınız. Eğer güven sorununuz varsa bu güven sorununun üzerini kapatmamalısınız. 16 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde hayatınızda romantik ilişkinize ve aşk hayatınıza yönelik olarak oldukça beklenmedik gelişmeler olabilir. Örneğin bugün çevrenizde bulunan ve sizin pek dikkatinizi çekmeyen biri size kendisini beğendirmeye çalışabilir. Ancak bugünlerde zihniniz işinizle ve ciddi meselelerle son derece meşgul olduğu için dikkatinizi bu konuya vermeniz mümkün olamayabilir sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün kendinize olan inancınız ve güveniniz günün size getirdiklerine göre değişikliğe uğrayabilir. Bugün başardığınız ve bitirdiğiniz her türlü iş sizi oldukça keyiflendirebilir ve gururlandırabilir; bitiremediğiniz ve yarım kalan işleriniz ise daha da hırslanmanıza sebebiyet verebilir. Bugün özellikle sabah saatlerinde zihniniz belirli konularda oldukça karışık olabilir. Bu nedenle birtakım şeyleri düzenlemeye çalışırken başka şeyler zihninizin dağılmasına sebebiyet verebilir. 16 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde çalışma hayatınızda ve eviniz içerisindeki aile yaşantınızda çevrenizde bulunan insanların sizin üzerinize geldiklerini düşünebilirsiniz. Ancak aslında ortada böyle bir durum yoktur. Bu şekilde hissetmenizin tek nedeni sizin canınızı sıkan birtakım başka şeylerin olmasıdır. Ancak bu durumun çevrenizde bulunan insanlara karşı olumsuz sözler sarf etmenize sebebiyet vermesine izin vermemelisiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün tüm bu durumlar gün içerisinde kendinizi her zamankine öre daha hırslı hissetmenize sebebiyet verebilir. Bu nedenle bugün işlerinizi her zamankine göre daha hızlı bir şekilde halletmeye çalışabilirsiniz. Ancak acele işlerinizde mümkün olduğunca dikkatli olmaya çalışmalısınız. İşlerinizi çabuk bitirmek için kendinizi yormamalı ve işleri aceleye getirerek elde edeceğiniz sonuçları tehlikeye atmamalısınız sevgili Akrep Burçları. 16 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Yay Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde özellikle günün ilk saatlerinde kendinizi son derece güçlü, hırslı ve aktif bir şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. Bu zaman dilimi içerisinde mesleki hayatınızla alakalı konularda ve duygusal olarak çevrenizde bulunan diğer insanların baskısı altında kalmaktan hoşlanmazsınız. Bugün bir yandan çalışma hayatınızda yapılması ve düzene koyulması gereken şeyleri titiz ve inceleyici bir şekilde düzene kavuşturmaya çalışırken diğer bir taraftan da duygularınızın sizi baskı altına aldığını hissedebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün hak ettiğinizi düşündüğünüz ancak elde etmekte oldukça zorlandığınız pek çok şey olabilir. Bu durumlar sizi psikolojik açıdan elbette rahatsız etmektedir. Çünkü bu durumla karşısında elinizden bir şey gelmediğinin farkındasınızdır. Ancak siz kişiliğinizin aktif yönlerini her koşulda ayakta tutmalısınız sevgili Yay Burçları. 16 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde gün içerisinde sürekli her yere yetişmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz ve bu bir yerlere koşturma durumu sizi oldukça yorabilir. Bugün beslenmenize her zamankine göre daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle yeterince vitamin ve mineral aldığınızdan emin olmalısınız. Beslenmenizi sporla desteklemeniz de sağlığınız açısından son derece faydalı olacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer bir taraftan bugün parasal konularda harcama yapmaya son derece eğilimli olabilirsiniz. Dolayısıyla gereksiz harcamalar yapmamak için dikkatli olmanızda fayda vardır. Bugün itibariyle artık hayatınıza sabit ve istediğiniz gibi bir düzen getirmek isteyeceksiniz; ancak sık sık zihniniz dağıldığı için bu düzenleme konularında yeterince ilerlemeniz genelde pek mümkün olmuyor. Bugün kendinizi ifade edebilmek sizin için son derece önemli olacaktır. 16 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde özellikle sabah saatlerinden itibaren kendinizi son derece keyifli, enerjik ve coşkun hissedeceksiniz. Bugün çevrenizde bulunan insanlar sizin çocuksu hal ve tavırlarınızdan son derece keyif alabilirler. Bugün sergileyeceğiniz esprili ve rahat tavırlar ve her işin altından kolaylıkla kalkıyor oluşunuz çevrenizde bulunan insanların takdirini ve beğenisini toplamanızı sağlayacaktır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu sayede bugüne hakim olan olumlu enerjileri de oldukça verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bugün olumsuz duygularınızın esiri olmamak için çaba göstereceksiniz. Bu olumsuz duygularınızın temelinde yatan asıl sebep aslında duyduğunuz paylaşımsızlık hissi. Ancak bu ayrıntıları fark ettiğinizde bu ayrıntıların yaşanmış olmasının üzerinden çok vakit geçmiş oluyor. Ancak siz moralinizi bozmamalı ve bu durumdan aldığınız dersleri gelecekte kullanmalısınız. 16 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 16 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Sevgili Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Salı gününde maddi kazancınız ve önemli olduğunu düşündüğünüz her konuda son derece hırslı davranışlar içerisinde olacaksınız. Bugün çalıştığınız ortamda herhangi bir haksızlık durumunun yaşanmasına kesinlikle boyun eğmeyeceksiniz. Dolayısıyla çevrenizde herhangi bir problem görmeniz durumunda bu problemi hemen çözüme kavuşturmaya çalışacaksınız sevgili burclar.net okuyucuları. Tüm bu durumlar bugün çalışma hayatınızı ve özel hayatınızı yakından ilgilendiren konularda hassas davranmanıza sebebiyet verebilir. Bugün hayatın sizi ilişkiler konusunda sınamakta olduğu hissine kapılabilirsiniz. Buna bağlı olarak bugün geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkileri ve şu anda içerisinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Tüm bu durumlar bugün zaman zaman gerginleşmenize ve tepkisel davranışlar sergilemenize sebebiyet verebilir sevgili Balık Burçları. 16 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı