15 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 15 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
15 Ağustos 2018 Çarşamba Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Koç Burcu

İlişkiniz ile ilgili bir sorun varsa, yanlış anlamaları ortadan kaldırmanın zamanı.Geriye dönük harekette bu kadar çok gezegenle,
sizin için bazı konulara daha derinlemesine bakmak için mükemmel bir zaman olabilir. Bu gün rafa kaldırdığınız bir proje ile tekrar ilgilenebilir , veya bu güne kadar fark etmediğiniz , gizli bir yeteneğinizin farkına varabilirsiniz.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Boğa Burcu

Küçük bir hediye alabilir ya da sevgi dolu bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz.Küçük bir övgü bile, hedeflerinizi takip etmenizi teşvik edecektir.
Bir evcil hayvan projesine veya yapıcı faaliyete katılarak , kendinizi toparlamak için iyi bir gün . İlişkinizin olduğu kişi ile birlikte , sosyal
açıdan hareketli bir gün geçirebilir , birlikte çok eğlenebilirsiniz.

 

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba İkizler Burcu

Sosyal aktivitelerinizin hızlandığı , başkalarıyla bağlantı kurmak için harika bir zaman.Daha duyarlı bir sektördeki güçlü gezegenler ile,
başarısızlık korkusu nedeniyle bir fırsata hayır demiş olabilirsiniz.Bu fırsat tekrar karşınıza çıkabilir ve kabul etmeniz durumunda , güzel
geri dönüşler alabilirsiniz.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Yengeç Burcu

Mesleki konularda çalışmak için bir teşhis çerçevesine ihtiyacınız var. Ayrıntıları çözmek için büyük resme bakın. Romantik yaşamınızdaki
güç mücadeleleri, normalde iyi bir şey olduğunu düşündüğünüz şeylerin sınırlarını zorlayabilir. Yapmaman gereken şeylere aşırı tepki veriyorsun.
Birisi size bir ilişki hakkında tavsiyede bulunabilir ve bu tavsiyeleri dinlemeniz lehinize olabilir.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Aslan Burcu

Duyarlı bir bakış açısı, bildiklerinizle uğraşmanızın gerekip gerekmediğini merak etmenize ya da biraz zorlayıcı olabilecek bir fırsatı ele almanıza neden olabilir.
Bilgi tabanınızı genişletmek ve birçok farklı şey hakkında daha fazla şey öğrenmek,ilginç olabilir.Çok fazla enerjiniz ve özgüveniniz var.Bu çok güzel olduğu kadar,aynı zamanda tehlikeli deneyimler ve kazalar için daha büyük risk yaratabilir.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Başak Burcu

Sevdiklerinizle olan ilişkileriniz ve kendi tavrınız veya bakış açınız da dahil olmak üzere, güçlü olmadığınız alanları güçlendirmeye odaklanmış durumdasınız.
Evinizin bir bölümünü organize etmek bunun bir parçası olabilir, ancak aynı zamanda bir rafa koyduğunuz veya geçmişte zamanınız olmadığı uzun vadeli bir projeye de uzanabilir. Etkileşimde bulunduğunuz herkeste hata bulmaya çalışmayın.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Terazi Burcu

Bir proje şimdi ikinci bir şansı hak ediyor olabilir ve bu kez bitirme çizgisine getirmeye kararlısınız. Yöneticiniz Venüs, bu hafta retro Merkür ile güzel bir
boyuta geliyor ve bu da eski bir dostunu hayatınıza geri getirebilir.Sosyal hayatın bir eğlence kaynağı olmaya devam ediyor, ama evde yapman gereken bazı işlerden dolayı yapmak istediğin şeyler için daha az zaman buluyorsun.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Akrep Burcu

Artık hizmet edemedikleri zaman düşüncelere ve duygulara sarılmak, ilerlemenizi engelleyebilir. Uzun süredir devam eden bir problemi çok iyi çözebilir ya da bu kararlı enerji ile çözümüne doğru ilerleyebilirsiniz.Vücudunuzun sinyallerini dinleyin ve başka bir şey yoksa endişenizi azaltmak için kontrollerinizi ihmal etmeyin.
İlişkiler bazı harika dönüşümlerden geçebilir.Bu durumu iyi değerlendirin.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Yay Burcu

Bir sorunun üstesinden gelmek veya daha önce sizi sinirlendirmiş bir sorunu çözmek için güzel bir zaman olabilir. Aslında, karmaşık bir konuya girmeye karar verebilirsiniz ve onu çözmeden rahat edemezsiniz.Enerjiniz güçlü ve sesinizi duymak için savaşmaya ihtiyacınız yok. Her şeyi olumlu bir tavırla ele aldığınız sürece, her şey yolunda gidecektir.Eğer maddi meselelerde, bir sorun varsa yeni bir fırsatı değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Oğlak Burcu

Güzel bir enerji ile desteklenen bu gün , sizi dışarı çıkmaya ve yaşamı daha rahatlatıcı bir perspektiften görmeye teşvik eden insanlarla kaynaşmanıza yardımcı olabilir.
Ailenizdeki bir kişi bu süre zarfında kendi isteği ile , eğitim, seyahat veya yasal konularla ilgili şanslı bir fırsata sahip olabilir. Alacağınız finansal haberleri,avantaja çevirme şansınız var.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Kova Burcu

Ekip oluşturma, özellikle şimdi değerli olabilir veya bir arkadaşın desteklenmesi bir ilişkiyi güçlendirebilir. Gün, her şeyden çok yapıyı, bağlılığı ve planlamayı destekler.
Hayatınızdaki insanlar önceliklerini görmenize yardımcı olmak için hedeflerinize veya entegrasyonunuza daha fazla destek olur. İster bir yolculuğa çıkın, ister her zamanki ortamınızdan , farklı bir ortama katılın, sahip olduğunuz karşılaşmalar hoş ve canlandırıcı olabilir.

 

 

 

15 Ağustos 2018 Çarşamba Balık Burcu

Duyarlı bir özellik, belirli insanlar tarafından çok değerli bulunmadığınızı ve sizi kendi amaçları için kullanıp kullanmadıklarını merak ettiğinizi gösterir. Belki de
farklı durumlarda görünmez olmaya çalıştınız, böylece fark edilmediniz.İstediğinizi elde etmek için güven, sevgi ve inançla hareket etmelisiniz. Bu günün enerjileri ,
düşüncelerinizde daha yaratıcı ve yenilikçi olmanızı destekliyor . Konuşmalarınızla başkalarını kolayca etkileyebilirsiniz.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir