14 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 14 Ağustos 2018 Salı Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
14 Ağustos 2018 Salı Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Koç Burcu

Biriyle birlikte çalışmak, yapmanız gereken şeyleri gerçekleştirme şansınızı artırabilir , deneyimlerinizi paylaşmak konusunda iyi hissedebilirsiniz.Önemli bir haber alabilirsiniz ve bu sizin düşüncenizi ve nihayetinde kaderini yeniden şekillendirebilir. Entelektüel veya sanatsal çıkarlarınız yeni bir boyuta gidebilir, ufkunuzu genişletebilir ve yeni fırsatlar yaratabilir.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Boğa Burcu

Evinizde değişiklikler yapmaya, belki onarmaya, belki de yeniden biçimlendirmeye veya yeniden dekore etmeye koyabilirsiniz.Bir plan, sözleşme veya anlaşma üzerinde ilerleyebilirsiniz. Ev ve aile sektörünüzün odak noktasıyla, kendinizi geliştirmek ve geliştirmek için iyi bir zaman olabilir. İşi zevkle karıştırmak her zaman başarılı olmaz, ama bugün çok iyi olabilir .

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı İkizler Burcu

Bazı sürprizlere hazırlıklı olun. Çevrenizde bazı büyük değişiklikler gerçekleşebilir .Ani dalgalanmalar heyecan uyandırıcıdır.Dürüstlük sizi doğru yolda tutmak için gerekli olacak .
Yaratıcı ve diğer ilgi çekici görevlere odaklanırsanız veya kalbinizi bir şekilde izlerseniz muhtemelen daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu gün olumlu haberler alabilir ve bunu aile çevreniz veya arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Yengeç Burcu

Para, iş ve aile konularıyla ilgili düşünmek bu hafta çok stratejik ve zekidir ve gelirinizi artırmak için bir kanalı yeniden keşfedebilirsiniz. Sahip olduğunuzu bilmediğiniz bir yeteneğin
farkında olabilirsiniz .Bu durum , daha fazla gelire yol açabilir. Kendinizle gurur duyuyor olabilirsiniz ve bu yetenekle daha fazla şey yapmaya karar verebilirsiniz.İç güdülerinize güvenin ve günün keyfini çıkarın .

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Aslan Burcu

Bugün doğru zamanda yeni bilgiler edinebilirsiniz. Fiziksel enerjiniz, coşkularınız ve özgüveniniz çok yüksek.Hafta ilerledikçe bu kolay, hoş enerjinin daha fazlasını bulacaksınız.
Dikkatinizi eski projelere veya ilgi alanlarına dönüştürmek veya yakın zamanda yapılan sohbete dönmek yararlı olabilir.Muhtemelen mevcut sorumluluklarınıza odaklanmanız gerekecektir, ancak aynı zamanda ortaya çıkan heyecan verici fırsatlardan da yararlanacaksınız.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Başak Burcu

Bu gün ,aktivitelerin tadını çıkarmak için potansiyel olarak güzel bir gün.Kaynaklarınızı korumak, geliştirmek veya geliştirmek için yeni yollar düşünmek için zaman ayırın. Merkezli ve alıcı olmayı amaç edin.
Görünüşe göre bir labirentten geçiyor ve çıkış yolunu bulmaya çalışıyorsunuz.İşyerinde etkili olabilmeniz için her zaman tam hızda çalışmanız gerekmediğini unutmayın. Hızınızı azaltın.Planlarınızı inşa etmek ve yavaşlamak için iyi bir performans sergileyeceksiniz, böylece bir sonraki adımı anlayabilirsiniz.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Terazi Burcu

Kendini ifade etme, arkadaşlık ve pozitif bir imaj için elverişli enerji sizde. Artan mutluluk ve sağlık hedefine doğru çalışmak güçlü bir odak noktasıdır. Bu enerji ile para kazanmanın yeni yollarını
akıllıca ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz.İlginç haberler alabilir ve teşvik edici konuşmalar yapabilirsiniz.Çevrenizde çok fazla aktivite var ,koşuşturabilir, bir sürü insanı görebilir, işlerini halledebilirsin.
Bir ekip veya grupla paylaşılan arkadaşlarınız veya fikirlerinizle yapılan konuşmalar destekleyici ve önemli olabilir.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Akrep Burcu

İşiniz ve kariyeriniz konusunda bazı yeni fikirlergündeminize gelebilir .Sadece yeni bir iş almayı değil, aynı zamanda tamamen yeni bir alana girmeyi de düşünebilirsiniz. Bu olumlu bir gelişme olabilir, ama düşünmeden karar vermeyin.Bir şey planlıyorsanız, iddialı bir proje olabilir. Bunu düşüncelerinizle ve yapabilecekleriniz ile dengeleyin. Beklentilerinize ulaşmamanız için hiç bir sebep yok.Seçeneklerinizi listeleyin, yapılması daha zor olanları çıkarın , diğerleri ile alakalı gerekli araştırmaları yapın ve yolunuzu açın.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Yay Burcu

Her zamankinden daha fazla, sosyal hayatınızdan memnuniyet ve rahatlık arıyor ve bugünün atmosferi ferahlatıcı. Arkadaşlarla, iş ortaklarıyla ve ortaklarla ilişki kurmak için rahat, baskısız bir gün olabilir. Enerjiniz ve coşku yüksek.Diğer insanlara güvenmekten çekinmeyin. Belli eğitimlerle veya desteklerle ufkunuzu genişletmeyi düşünüyorsanız , planlarınızı dikkatle yapmalı ve hazır olduğunuza emin olduğunuzda harekete geçmelisiniz.Başkaları ile fikir paylaşmaktan
ya da bir arkadaşınızın desteğinden hoş bir keyif alabilirsiniz.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Oğlak Burcu

Profesyonel kapılar şimdi sosyal bağlantılarla açılabilir veya işinizde veya yöneticiler, öğretmenler, ebeveynler ve patronlarla daha güçlü ilişkilerin tadını çıkarırsınız. Bu, son başarıların ödüllerinin tadını çıkarmak ve yeni hedefler belirlemek veya ayarlamak için mükemmel bir zaman olabilir.Planlarınızı ve projelerinizi şu anda başarıyla tamamlayabilirsiniz ve bu, kişisel markanızın beklenenden daha büyük bir etki yaratarak yeni zirvelere ulaşabilirsiniz.Para ile ilgili sorunlar ortadan kalkıyor .Bazı kişi veya olayların motivasyonunu bozmasına izin verme.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Kova Burcu

Bugün daha büyük resmi görebilir ve güzel bir yeteneğin tadını çıkarabilirsiniz ve küçük hayal kırıklıklarından kurtulabilirsiniz. Aşırı düşünmeden, örgütlenmekten, analiz etmekten ve yönetmekten vazgeç. Stresi hafifletme ve serbest bırakma fırsatları yakalayın. Arkadaşlarınızla veya grup aktivitelerinizle buluşmak, enerjinizi ve coşkunuzu ateşleyen yeni projeler için fikirlere yol açabilir. Yaşamınızdaki gereksiz ve yıpranmış olan şeyleri ortadan kaldırın, çevrenizdeki karışıklık
ve rahatsızlıktan sağlıksız bir ilişkiye kadar. Sıra dışı insanlar hayatınızın bir parçası olabilir ve populariteniz artabilir.

 

 

 

14 Ağustos 2018 Salı Balık Burcu

Bugün sevdiğiniz biriyle güzel bir bağlantı olabilir veya özel hayatınıza güzel bir destek olabilir. Çevrenizdeki insanlara ve olaylara karşı oldukça duyarlısınız ama dikkatli, emin bir şekilde.Şu anda muazzam yaratıcılığınızı ifade etme şansınız var.
Yaptığınız işler , çalışmalarınızdaki başarı , bu gün üst konumdakiler tarafından takdir görebilir , ve çok güzel sözler duyabilirsiniz.İşyerinizde, belki de patronunuzda bir kişi, doğrudan size ait olan bir konuda olumlu düşünceler içinde . Bu sizin için , sizin için büyük bir fırsat ve hatta daha büyük bir maaş anlamına gelebilir.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir