12 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 12 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
12 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Koç Burcu

Bu gün romantik haberler , iletişim ya da eski bir ilişkiyi canlandıran bir şey olabilir. Geçmişle barışmak , kırgın olduğunuz bazı durum ve olayları
affetmek için güzel enerjiler mevcut.Grup faaliyetleri ile günü renklendirebilir ,kalabalığın bir parçası olmanın tadını bile çıkarabilirsiniz.

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Boğa Burcu

Kişisel veya mesleki çıkarlarınızı daha da ileriye götürmeyecek insanlara ve etkinliklere zaman harcamamaya dikkat edin. Sevginizi , zamanınızı
koşulsuz sevgi veren ve faydalarını hissettiren insanlara vermeye dikkat edin.

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar İkizler Burcu

Yeni beceriler öğrenmek veya bir arkadaşınızla bağlantı kurmak için fırsatlar olabilir. Kötü biçimde sona eren eski bir ilişki, düşüncelerinizi
meşgul edebilir ya da eski bir sevgili geri dönebilir.Kendinizi ilerletmek ve ifade etmek için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Yengeç Burcu

Şu andaki ilişkileriniz için artık öfkeli davranışlar yerine ve uzlaşma ve sorunları çözme konusunda neler yapılabileceğini geliştirmenin yollarını düşünün. Bugün para, güvenlik ve aile için güçlü enerjiler var. Eski bir ilişkiniz ya da iş arkadaşınız , sizi arayabilir ve şu anda birbirinizle ne kadar iyi ilişki kurduğunuza şaşırabilirsiniz.

 

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Aslan Burcu

Bugün değerli bağlantılar yapmak için güvenilirdir.Birisinin projesini büyütmesine, geliştirmesine veya genişletmesine yardımcı olmanın tadını da çıkarabilirsiniz.Grup etkinlikleri veya sosyal etkinlikler, sonunda yeni ve heyecan verici insanlarla iletişim kurmanızı sağlayabilir,paylaşılan hedefler ve çıkarlar iddialı projeler yeni planlara yol açabilir.

 

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Başak Burcu

Eski tutkuları ve muhtemelen eski bir aşkı yeniden keşfediyor olabilirsiniz. Bazılarınız geçmiş bir hobiyi hayata döndürüyor olabilir, ancak bu sefer devam ederse yeni bir şekilde yaklaşmak önemlidir!
Yaşam tarzınızda büyük bir fark yaratacak ve sizi daha yüksek sosyoekonomik bir desteğe çıkaracak yeni fırsatlar ortaya çıkacaktır. Hepsinden daha iyi yararlanın.

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Terazi Burcu

Şu anda aşkta veya arkadaşlıkta şans sizinle birliktedir .Dünün Güneş tutulması , içinizde yeni heyecanlar uyandıracak biriyle tanışma fırsatı getirebilir.Doğal açıklığınız ve genel sıcaklığınız sizinle
bir konuşma yapmasını kolaylaştırabilir ve bu yüzden çok olumlu bir ilişki başlayabilir.Eski aile sorunları veya eviniz ile ilgili projeleri yeniden gözden geçirebilirsiniz.

 

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Akrep Burcu

Bugün, liderlik yapmak ve hedeflerinizi daha da ileriye götürmenize yardımcı olan diğer kişilerle bağlantı kurmak için iyidir. İşverenlerle, öğretmenlerle, rehberlerle ve danışmanlarla veya yönünüzü
görmenize yardımcı olan kişilerle şimdi faydalı bağlantılar kurulabilir.Bugün bir manevi, metafiziksel veya entellektüel alandaki insanları içeren bir atölye veya sosyal etkinliğe katılmaya karar verebilirsiniz.

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Yay Burcu

Mars, kaynak sektörünüze geri dönüyor. Para ve güvenlik konuları şimdi biraz gözden geçirme ve yeniden düzenleme gerektirir. Bu süre, kaynaklarınızı yönetme şeklinizin güveninizi nasıl etkilediğini daha iyi anlamanızı içerir.
Sezgisel yetenekleriniz de güçlü. Analizler, başkalarından öğrendiklerinizle iyi uyum sağlayabilir , önemli bağlantıları derinleştirme şansınız olacak.

 

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Oğlak Burcu

Bugünün enerjileri, destek, finansal ya da başka türlü, ekonomik güç ya da yararlı psikolojik kaynaklar ve stratejiler kazanmanıza yardımcı olacak iyi bağlantılar kurmak için faydalıdır. Kariyer, yönetim, sorumluluklar ve
hedefler odaklıdır ve şimdi onlar hakkında daha olumlu hissediyorsunuz. Mali durumunuz ve genel olarak ekonominiz hakkında şaşırtıcı haberler, finansal geleceğiniz konusunda emin ve güvende hissetmenize neden olabilir.

 

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Kova Burcu

Bugün kişisel gelişiminizi artıracak veya çalışmalarınızı ilerletmenize ve ufkunuzu genişletmenize yardımcı olacak bağlantılar kurmak için güçlüdür.Geçmişe dair özel meseleler veya geçmişle ilgili endişeler dikkat gerektirse de,bu daha karmaşık, gerçek duygularınızı anlamak için iyi bir zamandır.Bu akşam, bir süredir görüşmediğiniz birinden şaşırtıcı bir mesaj gelebilir.

 

 

 

12 Ağustos 2018 Pazar Balık Burcu

Bazılarınız arkadaşlarınızla olan hayal kırıklıkları ile uğraşıyor olabilirsiniz ya da geçmişinizdeki insanlarla veya projelerle yeniden bağlantı kuruyor olabilirsiniz. Aslında bu geri dönüş dönemi, planlarınıza gerekli düzenlemeleri yapmak için faydalıdır.Sezgileriniz çok güçlü. Ayrıca, medya kaynaklarından bazı şaşırtıcı fikirler alabilirsiniz.Yaptığınız her şey için bir eylem planı yararlı olacaktır. Bu gün romantik olarak çok ilginç olabilir.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir