11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
11 Ağustos 2018 Cumartesi Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Koç Burcu

Bu gün Aslan burcunda bir Güneş tutulması meydana geliyor,tutulmaların enerjinizi geçici olarak boşaltabileceğini unutmayın.Sürecin gelişmesine izin verin ve tutulmaların enerjinizi geçici olarak boşaltabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Güneş Tutulması romantizm, yaratıcı kendini ifade etme, eğlence, çocuklar ve hobiler, alanlarında sizi etkileyecek.Eğer gerçek benliğinizi ifade etmenizi engelleyen insanlara veya projelere çok sıkı tutuyorsanız, ileride değişiklikler yapacaksınız.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Boğa Burcu

Bu gün meydana gelecek olan Güneş tutulması , yeni başlangıçların yolunu açıyor.Bu tutulma, köklerinizi bulmak, sizin değerinizi öğrenmek,
güvenlik duygunuzu oluşturmak ve destek sisteminizi veya operasyon tabanınızı iyileştirmeye odaklanmak için kozmik bir uyarı işlevi görebilir.
Bazılarınız için Bu yeni bir iş veya iş odağı ve / veya hareketli ev anlamına gelebilir. Ancak, çoğu kişi için, daha iyi performans gösterebilmek için görevlerinizi dengelemek ve yeniden düzenlemekle ilgilidir.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi İkizler Burcu

Bu gün Aslan burcunda meydana gelen Güneş tutulması , yeni bir şeyler öğrenmek, iletişim kurmak ve hedeflerinizi ilerletmek için iletişim gücünü kullanmak için harika fırsatlar sunuyor. Yeni bir başlangıç ve yolun net olması için, eski moda tutum ve koşullardan vazgeçiyor olabilirsiniz.Önümüzdeki haftalarda ve hatta aylarda, öğrenme ve iletişim kurma veya kendini ifade etme yolları için yeni fırsatlar bulmanız muhtemeldir.Bugün kariyeriniz için önemli olan zor bir projeyi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Yengeç Burcu

Bu sabah Aslan burcunda meydana gelen Güneş tutulması ,Finansal durumunuz, geliriniz veya güvenlik ve rahatlık ile ilgili düzenlemeleriniz iyileştirmelere, değişikliklere ve yeni başlangıçlara tabidir. Size iyi hizmet etmeyen bir yaşam tarzı ya da finansal alışkanlıklara çok sıkı bir şekilde tutuyorsanız, bu değişikliklerin gerekli olduğu bir zamandır. Kişisel bir düzeyde ya da para meseleleri ile uğraşırken, işlerinizi halletmek için zamanı bilinçli olarak ayarlamanız gerekebilir.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Aslan Burcu

Bu sabah burcunuzda bir Güneş tutulması meydana geliyor.Koşullar, yeni başlangıçlar, cesaret, lider olarak rolünüz, bağımsızlığınız ve kendinizi içgüdüsel olarak savunma şekliniz hakkındaki genel tavrınızın yeniden gözden geçirilmesini isteyebilir.Bu, kişisel hedefler, revizyonlar, yeni başlangıçlar ve için kritik bir zamandır.
Büyük fikirler şimdi heyecan verici, ama gerçekten neyin yapılabilir olduğunu görmek için henüz pozisyonda değilsiniz, daha organize ve ihtiyatlı bir zamanı beklemek ve koşullar uygun olduğunda detayları ortaya çıkarmak için mantıklı.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Başak Burcu

Aslan burcunda bu sabah Güneş tutulması meydana gelecek .Serbest bırakmak, temizlemek ve iyileştirmek için bir zaman. Bu tutulma, sizi geride bıraktığınız bazı güncel girişimleri veya durumları ortaya çıkarmaya teşvik eder.
Sosyal anlamda, ruh arayışında ve duygusal zihnin arayışı içinde bir geri çekilme ve geri çekilme zamanı olabilir. Hangi değişikliklerin yapılması gerektiğine dair daha güçlü bir fikirler üretebilirsiniz. Geçmişinize sizi üzen , yaralayan ilişkiler , olaylar varsa, o zaman ilişkilerin nasıl devam etmesi gerektiğini anlayacaksınız. Kendinize çok fazla zarar verdiyseniz, duygusal ve ruhsal yaralarınızı iyileştirmek için güzel bir zamandır. Temel eğiliminiz duygularınızı kontrol etmek olacaktır.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Terazi Burcu

Bu sabah Aslan burcunda Güneş tutulması meydana geliyor .Tutulma, anlamlı değişikliklere yol açmak için sosyal hayatınızı sarsmaya hizmet edebilir. Bazı durumlarda, arkadaşlar bu dönemde hayatınıza girer veya ayrılır. Ancak, geçmişteki projelere, arkadaşlara ve eğlenceye artan güçle geri dönmek için mükemmel bir zaman. Belki de bir karşılaşma sizin üzerinde oldukça güçlü bir etkiye sahip olabilir. Şu anda, geleceğinizi, sizin tarafınızdan inanılmaz bir tutku ve yoğunlukla beslenen yeni değerlere dayanarak inşa edebilirsiniz. Diğerleri sizi destekleyebilir veya desteklemeyebilir, ancak doğru yönde gittiğinizi bilirsiniz. Sosyal sektörünüzdeki iş, sizi takım çalışmasına
ve ortak vizyona ilham veren bir düzenlemeye bağlayabilir. Birlikte gerçekleştirdiğiniz şeyi tek başına çalışmanızdan daha verimli olacaktır.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Akrep Burcu

Bu sabah gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile , ileriye dönük olarak, yeni iş planlarını ve hedeflerini geliştirmek için iyi bir zaman olacaktır.
Kariyer hedefleriniz ile ilgili olarak yenilenme ve yeniden canlanma duygusu ufukta. Kişiliğinizin, kariyerinizde veya topluma yansıttığınız unsurlara odaklanmanın zamanıdır. Başkalarının sizi nasıl gördüğüne ilişkin önemli değişiklikler şimdi gerçekleşebilir. Kariyer meseleleri biraz karmaşık, ama aynı zamanda sizin için oldukça taze ve heyecan verici. ve acele hareketlerden kaçının.
Yakın bir arkadaşınız ile olan yoğun iletişim, ilişkinizle ilgili harika şeyler ortaya çıkarabilir. Belki düşündüğünden daha fazla ortak yönünüz var.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Yay Burcu

Bu sabah Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Çalışmanızı yayınlamak veya tanıtmak, fikirlerinizi paylaşmak, seyahat etmek ya da aklınızı genişleten deneyimlerin tadını çıkarmak için yeni fırsatlar ortaya çıkabilir.Önümüzdeki dönem,keşif, seyahat, öğrenim, yeni ufuklar ve manevi yemek ihtiyacınızı keşfetmeniz ve ifade etmeniz için mükemmeldir. Ancak şimdilik, enerjinizi halihazırda devam etmekte olan projelere uygulamak için mükemmel durumdasınız.
Tutulma günleri duygusal olarak yorucu olabilir, bundan sonra enerji ve motivasyon yavaş ama emin bir şekilde yeniden inşa edilir.Ailenizle ilgili bir duygusal olay, belki bir düğün ya da başka bir dönüm noktası, muhtemelen herhangi bir duygu ifadesine sıkı sıkı sarılacaksınız.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Oğlak Burcu

Bu sabah Aslan burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ile , borçları azaltmak, destek almak, kötü bir alışkanlığı bırakmak, ya da psikolojik çalışmalarınızı daha iyi anlamak için hedefler artık tercih edilmektedir.
Eğer büyümenizi desteklemeyen bir ilişki ya da finansal bir düzenlemeye çok sıkı sıkıya sarılmaya devam ediyorsanız, o zaman bu konuda düzenlemeler yapmak için bir zaman olabilir. Enerji seviyeleri tutulma etrafında olağandışı derecede düşük olabilir ve yavaş yavaş ama kesinlikle ileriye doğru geri yüklenir.Önümüzdeki haftalarda ve aylarda hayatınızda ilerlemeci değişiklikler yapma şansınız var. Bu değişiklikleri nasıl yapacağınızı keşfedene kadar, biraz rahatsız ya da gergin hissedebilirsiniz.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Kova Burcu

Karşıt burcunuz Aslan’da bu sabah bir Güneş tutulması meydana geliyor.Yeni ilişkilere başlamak veya mevcut olanları önemli şekillerde yeniden tanımlamak için bir zaman olabilir. Önümüzdeki aylar, ortaklık ihtiyacınızı araştırmak için önemli olanlardır; ancak bunun, önemli bir ilişki kurmaya, var olanı güçlendirmeye, ya da genel olarak ilişkilere, bağımlılığa ve özerkliğe ilişkin değişen ihtiyaçları kabul etmeye yönelik olup olmadığını fark edeceksiniz.Beklemediğiniz bir yönde belirli bir bağ gelişebilir ve bu, ilgili sektördeki güneş tutulması sonucu olabilir.
Bu, ilk başta biraz rahatsız edici olabilir, ancak bunun sizin yararınıza çok şey olduğunu görebilirsiniz.Para ile ilgili müthiş bir haber alabilirsiniz.En az beklediğiniz biri, bir problemi çözmenize yardımcı olabilir.Yakın ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar için güçlü bir pozisyondasınız.

 

 

 

11 Ağustos 2018 Cumartesi Balık Burcu

Bu sabah Aslan burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması, hayatınızda iş, sağlık, alışkanlıklar ile ilgili yeni bir bakış açısı getirebilir. Ne kadar verebileceğinizi ve yapabileceğinizle ilgili sınırları tanımak ve onurlandırmak için iyi bir zaman. Önümüzdeki haftalarda sağlığınızın, öz bakım girişimlerinin ve çalışmalarınızın sorumluluğunu almanız mantıklıdır. Zor iş koşullarında çalışıyor ya da işiniz de sorunlar yaşıyorsanız , o zaman yeni bir iş arayışına başlamak için iyi bir zamandır .Yakın bir arkadaşınız veya aileden bir kadının , yer aldığı mutlu olaylar duygusal hissetmenizi sağlayabilir.Bir evlilik ya da doğum söz konusu olabilir.
Hayatınızı değiştirecek olaylar için hazırlanıyorsunuz! İşleri taşıyabilir ya da değiştirebilirsin ama geçmişi geride bırakmalısın.Zihinsel disiplin gerektiren arayışlarda kritik detayları kaçırıyor olabilirsin.Bazılarınız arkadaşlarınızla birlikte hayal kırıklıkları ve gömülü öfke ile uğraşıyor olabilirsiniz. Bu yaşam alanlarındaki belirsizlik sizi yeniden değerlendirmeler yapmaya yönlendirebilir.

Pin It

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVEDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir