10 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burçlar Yorumları

Günlük Burç Yorumları 10 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burçlar

Burç yorumları,günlük burç yorumları,
10 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç YorumlarındaKoç,Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak ,
Terazi,Akrep,Yay,Oğlak,Kova,Balık burçları,ilişkiler,aşk,çalışma yaşamı,
sağlık,aile,çocuklar,finansal durumlarda sizleri neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Koç Burcu

Ortak finansman, paylaşılan varlıklar ve yatırımlar, mülkler veya başka bir kişiyle ortak olan başka herhangi bir şeye ilişkin müzakereler
muhtemelen olasıdır. Bu işlerle meşgul olmak için iyi bir zaman. Bir arkadaşınızın sorunu ile ilgilenebilir , bir grup içinde çıkabilecek sorunları
çözmeye çalışabilirsiniz.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Boğa Burcu

Uzun yıllar boyunca hayatınızın gidişatını şekillendirmiş olabilecek inançlar artık sizi geride bırakıyor gibi görünebilir. Gelecek günlerde, sizi
gerçekten ne yapmak istediğiniz konusunda derinden bir şeyler ararken ve derinden düşünerek görebilirsiniz. Bir ilişki hakkında kafanız karışmış olabilir.
Bazen insanların sizden imkansızı beklediğini düşünüyorsunuz,aile içinde oluşabilecek sorunlarda arabuluculuk yapabilirsiniz.

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma İkizler Burcu

Geçmişte yaralanmaya yol açmış olabilecek bir deneyim, bir ilişki veya yaratıcı bir girişim ile bir adım ileri gitme konusunda isteksiz olmanızın nedeni olabilir.
Yanlış anlaşılmalara açık bir gün , size söylenen bir şeyi yanlış anlayabilirsiniz veya sizin söylediğiniz bir şey yanlış anlaşılabilir. İlişkiler biraz daha karmaşık,belki de ağır veya kafa karıştırıcı hale gelmiş olabilir. Bu gün , ilişkileriniz için ne istediğinizi tanımlamanın zamanı olabilir.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Yengeç Burcu

Bu, finansal kayıtların ya da sorunlara yönelik para kazanma girişimlerinin gözden geçirilmesi için iyi bir gün, ancak yeni bir şey başlatmak için ideal değil.
Son gelişmeleri gözden geçirin. Önümüzdeki haftalarda aktif odak alanları olduklarından, mali durumunuzu ve güvenliğinizi iyileştirmenin yollarını düşünün.Mümkünolduğundan daha fazla tasarruf etmeniz gerekebilir.Bu konu etrafında dönen tartışmalarda sakin olun.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Aslan Burcu

Yaşamınızda neyin değişmesi gerektiğine dair güçlü bir realizasyona sahip olabilirsiniz, ancak bu hayati düzenlemelerin yapılması tamamen başka bir konu olabilir.
Muhtemelen ne yapılması gerektiğini biliyorsunuz, fakat bu biraz zaman alabilir . İş yükünüzün daha adil olması için bazı yasaları belirleyip sistem oluşturma zamanı. İşinize daha fazla enerji katacaksınız .

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Başak Burcu

Büyük planlarınız olsa da, onları finanse etmek için para bulmak biraz zaman alabilir. Birisinin sizden bir şeyler sakladığını düşünüyorsunuz ve bu durum sizi etkiliyor.
Sezginiz muhtemelen bunu çözmenize yardım edecektir.Yarın bir Güneş tutulması meydana gelecek , bunun etkisiyle kötü bir alışkanlıktan vazgeçmek ya da normal şartlarda bir şey bırakmak istiyorsanız, bunu yapmanın tam zamanıdır.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Terazi Burcu

Katılmak istemediğiniz bir aktivite veya bir etkinliğe , zorunlu olarak katılabilir , ve ortaya çıkan bir tartışmaya katılmak durumunda kalabilirsiniz. Çekimser kalmaya çalışın.Bu günü mümkün olduğu kadar sakin geçirmeye çalışın , yarın ki Güneş Tutulması’ndan sonra ilgi alanlarınızın değişmesi muhtemel olduğundan, sonuçlara atlamaktan ve harekete geçmekten kaçının. Sevdiğiniz şeylerle uğraşmak , günün zorlu enerjisini biraz hafifletebilir.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Akrep Burcu

Kendi kimliğiniz şu anda sorgulanıyor ve işinizi etkileyen birkaç gezegenle, başardıklarınızı ve bunu nasıl geliştirebileceğinizi düşünerek zaman geçireceksiniz.Bir kariyer meselesi hakkında endişeleniyor olabilirsiniz.Bugün, sizi sezgilerinizden uzaklaştıran dikkat dağınıklıklarından kaçının.İş yerinde sürmekte olan stres, bugün her şeyin anlamını sorgulamanıza neden olabilir.
İlgili kişi ile konuşmanız gerekirse, bunun gerçekten doğru bir şey olup olmadığını iyi düşünün.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Yay Burcu

Yapmak istediğiniz bir şey veya bir seyahat planınız engellenebilir ve bu duruma olan öfkenizi , çevrenizden çıkarabilirsiniz. Çevrenizle tartışmaktan veya sosyal ortamlarda polemiklere girmekten kaçının.
Gün her ne kadar planladığınız gibi gitmese de sizin , en durgun ve sıkıcı bir günü bile yaratıcı etkinliklere dönüştürmek için bir yeteneğiniz de var. Atletik ve entelektüel faaliyetlerdeki performansınız şu anda mükemmel.Bu performansınız ile günü kendiniz için güzelleştirebilirsiniz.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Oğlak Burcu

Yarının tutulması hayatınızda bir odak veya yeni bilgi değişikliği getirecektir. Eğer güvendiğiniz biriyle konuşursanız, bu durum size çok yardımcı olabilir, çünkü farklı şeyler görmeye başlayabilirsiniz .Bazen geçmiştesıkışırsınız ve bu nedenle çağdaş trendler, modern düşünce süreçleri ve kültürel protokol ile kendinizi tanımanız zorunludur. Başkalarının bakış açısına ilgi duyacaksınız, ve duyduğunuz bazı görüşler sıra dışı, garip,anlamlı olacak. Bu derin bir anlayış dönemi.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Kova Burcu

Tamamen yeni bir yöne ve yarının tutulmasıyla yeni bir bakış açısına çekileceksiniz, ancak şimdi kafanızı temizleyerek daha sonra güçlü kararlar vermenize yardımcı olabilirsiniz.Belki de herkesin çekici bulduğu özel bir hobiyle ek para kazanabilirsiniz.
Bu bir dezavantajı bir avantaj haline getirme çabasının zamanıdır. Zekanızı zorlayan ve tatmin eden her türlü mali çalışma şimdi size büyük fayda sağlayacaktır. Konuşma ve satış, bilgi, eğitim ve finansal değerinizi arttırmak amacıyla çevrenizdeki
diğer kişilerle iletişim kurma ve etkileme yolları olabilir.

 

 

 

10 Ağustos 2018 Cuma Balık Burcu

Sağlıkla ilgili bazı sorunlar için bazı kontroller planlamanız gerekebilir veya bu, sağlık sorunları olan birine verdiğiniz bazı yardımlar olabilir. Yeni bir inisiyatif başlatma zamanı ve başkalarının bunu yapması için destek var. Gerginlik bugünenerjinizi çok düşük tutan geçici bir rahatsızlığa neden olabilir. Son zamanlardaki aşırı çalışmanın verdiği yorgunluğun üzerinizde yarattığı stress ile , ilişkilerinizi bozabilirsiniz , biraz dinlenmek her şeyi halledebilir. Buna ihtiyacınız var.
Kırgınlıklara yol açmak ve sonra onarmaya çalışmak çok daha yorucu olabilir.

Sosyal Medya da Paylaşmak İstermisiniz?

taner

Taner Temel HAKINDABEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIMSÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHAÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATISEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARIHAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir