BurçlarGenel

09 Mayıs 2017 Salı Günlük Burç yorumlari

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Koç Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Koç Burçları, Salı günü ailenizle birlikte geçireceğiniz vakitlerin değerini bilmelisiniz. Gün içerisinde karşınıza çıkacak birçok iş daha sonradan böyle bir fırsatınızın olmasını büyük ölçüde engelleyecektir. Kendinizi güvence altına almak için yaptığınız çalışmaların sonuçlarından çok memnun kalmayabilirsiniz sevgili Koç Burçları. Hayal ettikleriniz her zaman gerçekleşemeyebilir ancak bugün bu konuda fazlasıyla hassas davranabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İş yaşantınızda farklı çalışmalar yapmaya çalışan kişiler varsa bu kişilerin sizi rahatsız ettiğini düşünebilirsiniz. Hâlihazırda her şeyin olması gerektiği şekilde ilerlediğini düşündüğünüz için değişim size fazlasıyla gereksiz gelecektir. Maddi işlerle ilgili girişimleriniz olacaksa öncelikle kendinizi güvence altına aldığınızdan emin olmalısınız sevgili Koç Burçları. Risk alabilecek bir durumda olmadığınız için ayrıntılı incelemelere kafa yormalısınız. Bunu sizin yaptıklarınızdan etkilenecek kişiler için önemsersiniz. 9 Mayıs 2017 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Boğa Burçları, Salı günü beklentilerinin çok üzerinde gelişmelerle karşılaşarak mutlu olabilirler. Özellikle maddi konularda hiç beklemediğiniz kazançların karşınıza çıkması yapmayı düşündüğünüz ancak ertelediğiniz birçok şeyi hızlı bir şekilde yapmaya karar vermenize neden olacaktır. Bazı konularda kendinizi çok şanssız hissedersiniz ve bu nedenle de denemeyi bile düşünmezsiniz. Ancak bugün şansın sizden yana olduğunu düşündüğünüz için kendinizi beklenmedik bir şekilde yeni maceraların içine atmak isteyeceksiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün eğitiminizle ilgili yapmayı planladıklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Sizden bu konuda beklentileri olan kişiler varsa onları da durumdan haberdar ederek mutlu olmalarını sağlayacaksınız. Mesleki yaşantınızla ilgili önemli hususlarda etkin olmaya çalışabilirsiniz. Bu durumun sizi gerginleştirmesi mümkündür sevgili Boğa Burçları. Bu nedenle karar alma konusunda aceleci davranmamalısınız. 9 Mayıs 2017 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İkizler Burçları, Salı günü maddi ve manevi anlamda neler elde ettikleri üzerine ayrıntılı bir şekilde düşünme gereği duyabilirler. Aşk hayatınızda sizi rahatsız eden durumlara karşı çok fazla sesinizi yükseltmemeye çalışıyorsunuz. Ancak bu davranışınızın sizin üzerinizde oluşturduğu baskı ve olumsuz ruh halini fark ettikçe hislerinizi açık bir şekilde ifade etmenizin gerekliliğini anlayabilirsiniz. Duygularınızı bastırmak her zaman için size zarar verecektir sevgili burclar.net okuyucuları. Eğer duygularınızı ne şekilde ifade edeceğinizi bilmiyorsanız da aynı şekilde hem kendinize hem de sevdiklerinize zarar verebilirsiniz. Bu ince çizgide çok dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Geleceğinizle ilgili yapmaktan emin olduğunuz ancak çeşitli kısıtlamalar nedeniyle gerçekleştiremediğiniz planlarınız için yeni adımlar atabilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Ne yapmanız gerektiğiyle ilgili hislerinize güvenmeyi deneyebilirsiniz. 9 Mayıs 2017 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; Yengeç Burçları, Salı günü sizin hayallerinizle çatışan düşüncelere karşı fazlasıyla tepkisel davranışlarınız olabilir. Sizin planlarınızın önüne geçmeye çalışan insanlar fazlasıyla sinirlerinizi bozuyor. Her isteğinizin önünde bir engel durduğunu düşündüğünüz için kendinizi yeni şeyler deneme konusunda oldukça korkak hissediyorsunuz. Bu nedenle de yapmak istediğiniz hiçbir değişikliği gerçekleştiremiyorsunuz. Ancak bu şekilde davranışlarınızın sorumluluğunu üzerinize almış olmazsınız sevgili burclar.net okuyucuları. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkiniz bugün diğer alanlardaki olumsuzlukların giderilmesi anlamımda yapıcı etkilere sahip olabilir. Özgüveniniz düşük olduğu için yeni girişimlerde bulunma konusunda çekingen davranıyorsunuz. Bu etki üzerinizden kalktığında ne kadar yaratıcı fikirlere sahip olduğunuzu herkese göstereceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Geçmişteki olumsuzlukları düşünüp üzülmek yerine ileriye bakmayı tercih edeceksiniz. 9 Mayıs 2017 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Aslan Burçları, Salı günü iş hayatında rahatsızlık yaratan sorunlara karşı duruşunu sert bir şekilde gösterebilirler. Toplum içerisinde olmanın verdiği oturaklı tavrınızdan sıyrılmak istemezsiniz ve şimdiye kadar edinmiş olduğunuz prestijinizi korumak için elinizden geleni yaparsınız. Bu durumu göz önünde bulundurarak size istediklerini yaptırabileceklerini düşünen insanlara karşı oldukça şaşırtıcı şekilde davranabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İş ortamınızdaki bu rahatsızlıklar mesleğinizle ilgili yapmayı düşündüğünüz değişimler konusunda daha hızlı karar vermenizi sağlayabilir. Bugün kararlarınızı tekrar gözden geçirebilmek ve düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşabilmek için sosyalleşme imkânlarını değerlendirmek isteyebilirsiniz sevgili Aslan Burçları. Romantik ilişkiniz ise içinizi ısıtacak gelişmelere açık olacaktır. Sevdiğiniz kişinin sizi anlaması ve her durumda yanınızda olması size güven verecek ve yapmak istediklerinize karşı sizi cesaretlendirecektir. 9 Mayıs 2017 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Başak Burçları, Salı günü iş ortamınızda fazlasıyla yoğun olacaksınızdır. Gerçekleştireceğiniz projelerinizle ilgili paylaşımları iş arkadaşlarınızla yapmanız gerekeceğinden sürekli kendinizi ifade etmeye çalışacaksınız. Bu durum sizi fazlasıyla yorabilir ve gün sonunda insanlarla iletişim kurmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Bugün olumlu düşüncelerinizin ön plana çıkmasıyla birlikte geleceğinizle ilgili planladığınız ne varsa birer birer uygulamaya başlamaya karar verirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Aşk hayatınız sizin için yaşamınızın odağını oluşturur. Bu nedenle de sevdiğiniz kişiyle birlikte karar vermeden herhangi bir şey yapma konusunda çok çekingen davranırsınız. Birlikte alacağınız kararlarla birlikte bir hayat sürdürdüğünüzü düşünüyorsunuz sevgili Başak Burçları. Maddi açıdan sevdiğiniz kişinin size verdiği destek sayesinde bugün zor bir durumdan kurtulabilirsiniz. Size kötülük yapmaya çalışan insanlara karşı dikkatli davranmalısınız. 9 Mayıs 2017 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Terazi Burçları, Salı günü hayatın olumlu yanlarını görmekte güçlük çekebilirler. Her şey size çok ciddi ve önemli olarak görünür. Bunun nedeni ise çok fazla yapacak işinizin olması ve bunlar bitmeden kendinizi kesinlikle rahat hissedemeyecek oluşunuzdur. Aklınızda yapılacak işleriniz dururken rahat bir şekilde başka işlerle ilgilenmeniz mümkün değildir sevgili Terazi Burçları. Sizin için güçlendirici bazı etkiler bugün harekete geçebilir. Kendinize olan inancınız sayesinde yeni adımlar atma konusunda oldukça girişken davranıyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Bugün yapacaklarınızla ilgili düşüncelerinizi güvendiğiniz bir insanla paylaşmayı tercih edebilirsiniz. Ancak bu konuda yanıldığınızı daha sonra anlayacak ve kendinize çok kızacaksınız. Aşk hayatınızda beklentilerinizin çok yüksek olması elde edeceklerinizin de bu doğrultuda olmasını sağlayacaktır sevgili Terazi Burçları. Sevilme ihtiyacınız sizi doğru yoldan ayırmayacaktır. 9 Mayıs 2017 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Akrep Burçları, Salı günü başardıkları işlerin ardından kendilerini gelecek planlarını netleştirmeye adayabilirler. Neler yapabildiğinizi gördükten sonra zihninizde ne şekilde ilerlemeniz gerektiğini de kurgulayabilmeye başlayacaksınız sevgili Akrep Burçları. Gelecekle ilgili iş planlarınızın özel hayatınızı da etkileyecek olması nedeniyle sevdiğiniz kişiyle iletişime geçmeye çalışabilirsiniz. Birbirinize yeterince güvendiğinizi düşünüyorsanız hiçbir sorgulama olmadan yolunuza devam etmeye çalışabilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. Hayatta elde etmeye çalıştığınız ancak artık denemekten vazgeçtiğiniz bir şeyler varsa bunlarla ilgili yeniden umudunuzun yeşermesine neden olacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda sevdiğiniz kişinin desteğini görmek sizin için oldukça önemli bir etken olacaktır sevgili Akrep Burçları. Hayatınızın her adımına birlikte karar vermek konusunda kendinizi çok heyecanlı hissedebilirsiniz. 9 Mayıs 2017 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Yay Burçları, Salı günü maddi olarak kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu konuda başka insanlarla kendinizi karşılaştırmaya çalıştığınız için sürekli kendinizi mutsuz ediyorsunuz. Ancak eğer siz kendi planlarınız doğrultusunda kendinizi yetersiz görüyorsanız ve geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız izleyeceğiniz yollar bellidir sevgili Yay Burçları. Bu konuda kendinizi çok farklı şeyler yapmak zorunda hissetmemelisiniz. Başka insanların izlediği yoldan gitmek başarısız olmak anlamına gelmez sevgili burclar.net okuyucuları. Diğer insanların tecrübelerinden faydalanmak size zaman kazandıracaktır. Yine de ne olursa olsun siz kendi özel deneyiminizi yaşarsınız sevgili Yay Burçları. Duygusal olarak kendinizi gün ortasında rahatlamış hissedebilirsiniz. Bu duruma neden olacak en büyük etken sevdiklerinizin desteğini yanınızda hissetmek olacaktır. Mesleğinizle ilgili pürüzler üzerinde çok fazla durmamaya çalışmalısınız. 9 Mayıs 2017 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Oğlak Burçları, Salı günü üzerinizde gözünüze her şeyin olumlu görünmesini sağlayacak bir enerji hissedersiniz. Hayatınızın olumsuz yanlarını görmektense sizi mutlu eden yanlarını ön plana çıkarmak adına gününüzü güzelleştirecek etkinliklerin peşinde koşacaksınız. Hayatınızın tek yönlü olması sizin arzuladığınız bir şey olmamasına rağmen neticede kendinizi böyle bir halde bulmuş olabilirsiniz. Ancak aslında yapmak istediğiniz birçok şey ve ortaya çıkmamış birçok yeteneğiniz vardır sevgili burclar.net okuyucuları. Bu nedenle kendi benliğinizi ortaya çıkarmak artık sizin için elzem duruma gelmiştir. Düşüncelerinizi açıkça ifade etme konusunda dahi kendinizi çoğu zaman engelliyorsunuz. Eğer siz kendinizi önemsemezseniz hiç kimse sizin için bunu yapmayacaktır. Dostlarınızın sizin yanınızda olduklarını bilmek size güç verse de bazen bunun dertlerinizi çözmediğini ve daha farklı bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. 9 Mayıs 2017 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Kova Burçları, Salı günü zorunlu olduğunuz işleri yapmaktan çok fazla sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Aklınızı asıl kurcalayan duygusal sorunlarınızın ön plana çıkması diğer meselelere odaklanmanızı ve işinizi doğru yapabilmenizi engelliyor. Bu nedenle de bir kısırdöngünün içine giriyorsunuz ve mutsuz olmaya devam ediyorsunuz sevgili Kova Burçları. Sizi bu talihsiz döngüden kurtaracak olan etkiyle bugün karşılaşabilirsiniz. Hayatta başınıza ne gelirse gelsin değerlerinizden vazgeçmemek için çaba gösteriyorsunuz sevgili burclar.net okuyucuları. Ancak bunun değerini bilmesini beklediğiniz insanlar size sırtını dönerse duygusal anlamda kendinizi toparlamanız oldukça zorlaşacaktır. Hiç kimsenin davranışlarına kendinizi bu denli bağlamamalısınız sevgili Kova Burçları. Aşk hayatınızda düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade etmeli ancak sözlerinizin kırıcı olmamasına dikkat etmelisiniz. Düşüncelerinizin değişmesi söz konusu olabilir. 9 Mayıs 2017 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 9 Mayıs 2017 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Balık Burçları, Salı günü gelecek kaygılarınızın tekrar ön plana çıktığı bir gün geçirebilirsiniz. Yeni bir işe kalkıştığınız zaman içiniz elbette ki kıpır kıpır olacaktır. Ancak belirsizliğe hiç dayanamadığınız için sürekli bir adım sonra neyle karşılaşacağınızı anlamaya çalışırsınız. Bu da sizin hem çok daha endişeli olmanıza hem de vakit kaybetmenize neden olur. Tavrınızı değiştirerek işlerinizin hızını ve gidişatını değiştirebilirsiniz sevgili burclar.net okuyucuları. İşinizle ve maddi gelirlerinizle ilgili yapmayı düşündükleriniz sizin için oldukça büyük bir öneme sahip olacaktır. Kendinizi her anlamda güvende hissetmediğiniz zaman herhangi bir şekilde yeni bir girişimde bulunmamayı tercih ediyorsunuz. Temkinli davranıyor oluşunuz size avantaj sağlayacaktır. Beklenmedik bir şekilde size yardımcı olacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Buna rağmen hoşunuza gitmeyen bazı durumlar ortaya çıkabilir. İstemediğiniz şeyleri yapmak zorunda olmadığınızı bilmelisiniz. 9 Mayıs 2017 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Etiketler
Daha Fazla Göster

taner

Taner Temel HAKINDA BEN KENDİ HALİMDE BİRİYİM YAZDIĞIM SÖZLER VE ŞİİRLER SİZLERİ HAYATA DAHA ÇOK BAĞLAYA BİLMEK VE HAYATI SEVDİRE BİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.. BUNU BAŞARA BİLİYORSAM NE MUTLU BANA Kİ İNSANLARI HAYATA BAĞLIYORUM.. SAYGILARIMLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı